Drzwi Loftowe Gdańsk

Styl loftowy powstał w latach 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie na Manhattanie. Opuszczone fabryki artyści zaczęli przerabiać na swoje pracownie, następnie tworzono z nich również mieszkania. Dość szybko styl ten przywędrował do Europy. Jego estetyka łączy ze sobą minimalizm z nowoczesnością i pozwala na stworzenie naprawdę oryginalnego wystroju pomieszczeń. Nikogo więc nie powinien zdziwić fakt, że wciąż jest bardzo chętnie wybierany.

Przestrzenie w stylu loftowym stwarzają niesamowity klimat. Są to wysokie i otwarte pomieszczenia, w których spotkać można dużo drewna, betonu i cegły. Odkryte rury i instalacje nie stanowią problemu, wręcz przeciwnie – idealnie wpasowują się w surowy charakter danego miejsca.

 

Drzwi loftowe – czym się wyróżniają?

Loftowe drzwi charakteryzuje surowa forma i prostota. Nie ma na nich miejsca na dekoracje czy wzory. Najczęstsze kolory, jakie można spotkać, to czerń, biel i szarość. Drzwi loftowe oprócz spełniania swoich praktycznych funkcji stanowią element dekoracyjny i niezwykle podkreślają charakter całego wnętrza. Dobrze wykonane drzwi loftowe to podstawa. Za sprawą użytych do ich produkcji materiałów są ciężkie, dlatego należy uważać, aby nie uszkodziły ściany. Mogą być to drzwi otwierane za pomocą zawiasów lub przesuwne. Te drugie pozwalają na oszczędność miejsca w pomieszczeniu.

 

Drzwi loftowe, Gdańsk – wybierz Mapalu

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją drzwi loftowych o najwyższej jakości. Materiały, w które się zaopatrujemy, pochodzą od sprawdzonych producentów i cechują się niezwykłą trwałością. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem – urządzenie do cięcia laserowego pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji, natomiast nasza lakiernia proszkowa umożliwia niezwykle dokładne pomalowanie zamówionych przez Ciebie produktów. Zależy nam, aby drzwi, które otrzymasz, były funkcjonalne oraz świetnie komponowały się z resztą wystroju. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby dostarczony przez nas produkt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Drzwi loftowe, Gdańsk – produkt stworzony przez specjalistów

Wybierane przez naszych klientów projekty realizujemy od 2013 roku. Wytwarzamy produkty z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na realizację naszych zadań w najwyższym standardzie. Fachowcy, którzy zajmują się produkcją drzwi loftowych w Gdańsku, posiadają wysokie kwalifikacje i wykazują chęć do ciągłej nauki. Dzięki temu są na bieżąco z obecną modą i dobiorą najlepsze rozwiązania, które zapewnią Twojemu loftowemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

 

Drzwi loftowe, Gdańsk – masz pytanie? Dzwoń!

Zastanawiasz się, czy drzwi loftowe będą pasować do Twojej nieruchomości, a może masz już gotowy projekt? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Przeanalizujemy projekt i razem go wycenimy. Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i cenimy sobie miłą atmosferę. Pragniemy Ci pomóc i stworzyć produkt, który idealnie dopasuje się do stylu Twojego wnętrza.