Mała architektura Gdańsk

Wiele osób posiadających własne domy bierze pod uwagę, poza aranżacją pomieszczeń w samym budynku, także to, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń wokół obiektu. Zazwyczaj właściciele nieruchomości wiedzą jedynie, że dobrze byłoby posiać trawę, posadzić kilka drzew lub krzewów oraz ewentualnie wykonać podjazd z kostki brukowej. Jednak to nie wszystko, ponieważ ogród może zyskać znacznie wyższy poziom funkcjonalności. Dzieje się tak za sprawą elementów małej architektury (Gdańsk).

 

Efektowna mała architektura – gdańskie ogrody i działki

Przestrzeń wokół domu kryje w sobie wiele potencjału, ponieważ obszar ten można zagospodarować na setki różnorodnych sposobów. To sprawia, że funkcjonalność całej nieruchomości znacznie wzrasta, a z ogrodu można korzystać nie tylko w sezonie wiosenno-letnim, ale również jesienno-zimowym.

Wiosną i latem można skryć się przed słońcem w cieniu efektownego pomnika, posłuchać szemrzącej wody, siedząc w pobliżu fontanny, obserwować ryby pływające w oczku czy przysiąść na ławeczce wśród różnokolorowych rabat kwiatów.

Jesienią oraz zimą natomiast, gdy przychodzi chęć opuszczenia wnętrza domu choć na chwilę, bez względu na panującą pogodę, pergola zapewni ochronę przed deszczem lub śniegiem. Co więcej, dzieci nadal będą mogły się bawić w specjalnie zaprojektowanym domku, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota.

 

Mała architektura w Gdańsku – stalowe konstrukcje

Jako doświadczony zespół, od wielu lat pracujący ze stalą, doskonale zdajemy sobie sprawę z zalet tego materiału. To właśnie dzięki dogłębnemu poznaniu wykorzystywanego metalu jesteśmy w stanie wyciągnąć z niego maksimum potencjału. Z tego względu stal towarzyszy nam przy wielu udanych realizacjach w ramach projektowania małej architektury. Gdańsk to miasto, w którym również zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

W kwestii tworzenia drobnych elementów architektonicznych o ogrodowym przeznaczeniu zaufało nam już wielu klientów. Spod naszych rąk wychodzą projekty takich konstrukcji, jak ogrodzenia, balustrady, bramy, szyldy oraz ogrom innych oryginalnych obiektów. Jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej kreatywny pomysł, który zgłosi klient, da się zrealizować. Właśnie w tym celu gromadzimy jak najwięcej wiedzy, zaopatrujemy się w najlepsze narzędzia i sprzęty na rynku, a także współpracujemy z biurami projektowymi. To sprawia, że mała architektura (Gdańsk) w naszym wykonaniu charakteryzuje się maksymalną funkcjonalnością, efektowym wyglądem oraz solidnością.

W ramach świadczonych usług tworzymy elementy małej architektury w Gdańsku w sposób kompleksowy. W trakcie całego procesu wykorzystujemy malowanie proszkowe, gięcie blach, cięcie laserowe, spawanie, frezowanie oraz toczenie.

Prace zaczynamy od przyjęcia pomysłu klienta, który następnie przelewamy na papier w formie projektu. Gdy zostanie zatwierdzony, przychodzi czas na wykonanie modelu konstrukcji. To ostateczny moment na wprowadzenie poprawek. Kiedy wszystko spełnia oczekiwania klienta, powstaje gotowy produkt. W celu złożenia zamówienia lub rozwiania wątpliwości zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu!