Szyldy Gdańsk

Mimo rozwoju nowych mediów i nowoczesnych technologii, nadal tradycyjne formy reklamy cieszą się sporą popularnością. Chodzi między innymi o stawianie szyldów reklamowych, które najlepiej spełniają swoje zadanie przy drogach, ponieważ są oglądane zarówno przez kierowców, jak i przechodniów. Chcąc skorzystać z takiej reklamy, należy postawić specjalną konstrukcję, którą możemy wykonać – zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujemy profesjonalne szyldy w Gdańsku.

 

Profesjonalne szyldy Gdańsk – Mapalu

Oferujemy stworzenie profesjonalnego szyldu dla klientów z Gdańska oraz okolic. Posiadamy sprawdzone oraz rozwiązania, dzięki którym tworzymy konstrukcje stabilne, nowoczesne i żywotne. Można to zawdzięczać przede wszystkim doskonałym projektom opracowanym przez naszych techników, ale też dokładnemu procesowi produkcji. Korzystając z nowoczesnej aparatury, zapewniamy zwarte łączenia poszczególnych elementów szyldu, ponadto korzystamy z wysokogatunkowej stali, która jest odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki temu jedna konstrukcja może skutecznie spełniać swoje zadanie przez długie lata.

Jesteśmy przedsiębiorstwem doświadczonym w obróbce metalu i tworzeniu konstrukcji stalowych – od wielu lat mamy do czynienia z cięciem laserowym, gięciem blach, spawaniem, frezowaniem czy toczeniem. Oferowany szyld w Gdańsku możemy pomalować farbą proszkową, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla materiału.

 

Szyldy Gdańsk – dlaczego warto?

Postawienie szyldu w Gdańsku jest bardzo interesującym sposobem na zapewnienie sobie dochodu pasywnego – oczywiście, jeśli posiada się kawałek ziemi przy często uczęszczanej drodze. W takiej sytuacji na pewno znajdzie się wiele firm, które będą chciały wywiesić na nim swoją reklamę. W tym przypadku najlepiej postawić na szyld o większych wymiarach. Koszty utrzymania konstrukcji są praktycznie zerowe, natomiast można z niej cały czas czerpać zysk.

Z drugiej strony szyld jest często umieszczany także w pobliżu swojej działalności, w celu ułatwienia klientom dotarcia do placówki, jak i zainteresowania większej liczby odbiorców. W każdym przypadku warto postawić na szyld, który będzie odporny na szkodliwe czynniki atmosferyczne.

 

Dlaczego Mapalu?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metalu. Naszą ofertę wyróżnia bogaty park maszynowy oraz umiejętności techników i inżynierów. Możemy wykonać projekt dla klienta, jak i wykonać montaż konstrukcji na podstawie dostarczonej nam dokumentacji. W każdym przypadku staramy się dopasować do oczekiwań klientów. Obsługujemy zarówno małe, jak i większe zlecenia. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

Wykonujemy nawet niestandardowe szyldy w Gdańsku, dlatego chętnie podejmujemy się bardziej skomplikowanych zadań. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, chętnie wytłumaczymy wszelkie niejasności i wyjaśnimy strategię współpracy.