Malowanie proszkowe – Gdynia

W MAPALU wiemy, jak ogromną ilość zalet ma malowanie proszkowe. W Gdyni świadczymy nasze kompleksowe, uzupełniające się usługi już od 2013 roku, nieustannie się rozwijając, podnosząc nasze kompetencje i rozbudowując nowoczesne zaplecze maszynowe. Dzisiaj możemy się pochwalić profesjonalną lakiernią proszkową, w której powstają różnorodne projekty dla naszych klientów z różnych branż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Profesjonalne malowanie proszkowe, Gdynia

Spośród innych firm MAPALU wyróżnia się niewątpliwymi atutami. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi i doświadczonymi fachowcami, którzy wykonują malowanie proszkowe w Gdyni różnorodnych materiałach. Ich szeroki zakres obejmuje między innymi stal, aluminium, materiały ocynkowane, a także żeliwne. Świadczymy tę usługę wyłącznie z wykorzystaniem najwyższej jakości farb, w tym poliuretanowych, epoksydowych, silikonowych oraz poliestrowych, które odznaczają się niezwykle korzystnymi właściwościami, wśród których na pierwszym miejscu należy wymienić trwałość. Maksymalny wymiar elementów, na których wykonujemy malowanie proszkowe w Gdyni, to 1 x 1,8 x 2,9 metra. Korzystamy zarówno z posiadanych tworzyw, jak i tych, które dostarczy klient.

Dokonujemy rzetelnej wyceny na podstawie przedstawionego rysunku technicznego, mając na względzie satysfakcję klienta. Zamówienia realizujemy w takim terminie, który jest korzystny dla zleceniodawcy i odpowiada jego potrzebom.

 

Zalety malowania proszkowego, Gdynia

Nasze malowanie proszkowe w Gdyni od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Za tak dużym zainteresowaniem tą metodą stoją rozliczne zalety, w tym przede wszystkim trwałość. Powłoka farby, którą pokrywana jest powierzchnia, jest perfekcyjnie równomierna, a ponadto odporna na wiele czynników, takich jak promieniowanie UV, substancje chemiczne czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Malowanie proszkowe w Gdyni zapewnia ponadto doskonałą odporność na ścieranie, a także znacznie bardziej atrakcyjny efekt wizualny niż w przypadku alternatywnych rozwiązań.

Dla naszych klientów ogromne znaczenie ma fakt, że powierzchnie malowane w ten sposób nie łuszczą się ani nie odpryskują i zachowują swój nasycony kolor przez lata. Nasi wykwalifikowani fachowcy wzmacniają ten efekt dzięki swojej ogromnej precyzji i profesjonalizmowi. Ze względu na tę niezwykłą trwałość powłoki, malowanie proszkowe w Gdyni, które oferujemy naszym klientom, jest również bardziej korzystne finansowo, ponieważ konieczność odświeżania powierzchni zostaje znacznie odroczona w czasie.

Malowanie proszkowe w Gdyni to także rozwiązanie wybierane ze względu na korzyści dla środowiska – nie wymaga ono bowiem stosowania rozpuszczalników, a utwardzanie powłoki nie emituje szkodliwych związków. Co więcej, farbę, która została wykorzystana do malowania, można łatwo odzyskać i zastosować ją ponownie bez szkody dla jakości powłoki, za to z korzyścią dla planety. Zainteresowanych malowaniem proszkowym w Gdyni zapraszamy do kontaktu!